Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   40
                    

Wacław "DRIZIT" Beck
  Diabelsko trudno było nam wydać ten numer, a powodów było kilka. Po pierwsze, szkoła, studia i jeszcze raz szkoła… Kilka osób w redakcji przygotowuje się właśnie do matury, lub poprawia jakieś egzaminy, że przemilczę dyplomatycznie już sprawę kolosów na studiach. Do tego, niektórzy chcieliby się pobawić w GTA, dlatego ostro trenują, aby dorwać w swoje łapki, pewien papierek – wymysł zgredów ze słabym refleksem. Kolejny powód jest taki, że w tym miesiącu załatwialiśmy sprawy związane z nowym serwisem, a trochę przy nim pracy jest. Jej rezultaty będziecie mogli podziwiać już bardzo niedługo, mam nadzieję, że przed wydaniem 21 numer (jakby nie zajęcia szkolne, to już by był :/) – wszystko po to, abyście odwiedzali nas częściej, niż raz na miesiąc. Trzymajcie rękę na myszy i klękajcie co jakiś czas na www.ss-ng.com – pewnego dnia miło się zaskoczycie. Powód numer trzy. W tym miesiącu odbywały się targi POZNAŃ GAMES ARENA, na których byliśmy i sprawy załatwialiśmy, a relację, nie tylko ze względu na ciekawe zdjęcia, bardzo polecam (więcej o tym poniżej). Gdyby to tak wszystko razem wymieszać, to powstała by mało smakowita papka różnorodnej roboty, której nie sposób upchnąć nawet w 48 godzinnym dniu pracy, a mimo tego wyłonił się z niej ten oto numer. Mało tego, żałujcie, że nie możecie poczuć jego grubości w rękach :] Nie chwaląc się, bo to nie w naszym stylu (ROTFL), dzięki naszej zaradności, objęliśmy dwa patronaty medialne. O pierwszej współpracy już wiecie, ponieważ publikujemy od kilku miesięcy, związane z nią materiały - to patronat nad Finałami Unreal Tournamentm które odbędą się w sierpniu. Wszelkie szczegóły, termin, miejsce, oraz wiele wiele, wiecej, informacji o samych finałach podamy Wam już w niedługim czasie. Drugi patronat, jest związany z PRO GAMING, strona, która zajmuje się propagowaniem e-sportu w Polsce. My także chcemy wspierać to zjawisko, dlatego będziemy zamieszczać wszelkie informacje i ciekawostki z tym związane. Jak już piłka nożna kuleje, to może przynajmniej w e-sporcie, będziemy silną ekipą! Wracając do targów. . Trzeba przyznać, ogromna impreza to nie była, mimo wszystko warto było jechać i poczuć ich klimat. Gracz na graczu, zero lamerstwa :] Szkoda tylko, że niektórzy z wystawców pokpili trochę sprawę. Dzięki jednak tym, którzy przyłożyli się do organizacji, oraz umilania czasu graczom – po szczegóły jeszcze raz zapraszam do relacji. Ja obiecywałem miesiąc temu, dział konsolowy nareszcie pokazał pazurki. Prezentujemy na łamach siedem recenzji , w tym FINAL FANTASY X-2 (PS2), THE SUFFERING (X-BOX), VIEWTIFUL JOE (GCN) , Forbidden Siren (X-BOX), oraz trzy teksty w dziale Klub Konesera, w tym gościnnie występujący tam tekst o sprzęcie - HISTORIĘ KONSOL.
Aby PeCetowcom nie psuć nastroju, spieszę donieść, że dla Was mamy recenzję takich hiciorów jak, VIETCONG: FISTA ALPHA, SACRED (ósemeczki), czy, oryginalnie napisaną BATTLEFIELD WIETNAM (9/10), a także KNIGHTS OF THE TEMPLE – INFERNAL CRUSADE oraz raczej średnie CHICAGO 1930 (6/10). Co do BATTLEFIELDA, już widzę listy z pogróżkami, że my to niby nie umiemy pisać recenzji itd. Kolega MadBoy postanowił w sposób oryginalny podejść do tematu, i chwała mu za to. Ten sam autor, przygotował recenzję KOKOMANDO (że też ostatnio modne zrobiło się robienie gier o kurach), która otrzymała ładną notkę 7/10. Żeby znów nie robić spisu ewidencji numeru, zasygnalizuje tylko, że takie działy jak STAR ZONE, ONLY ONLINE, EMU FARMA, ODGŁOSY WOJNY , czy nasz publicystyczno-rozrywkowy dział KPWZ, także nie są od czapy i naprawdę warto do nich zajrzeć. Nie był bym sobą, gdybym nie nadmienił o wadze dzisiejszego dnia. Pierwszy maja, to bowiem dzień wejścia Polski do Unii Europejskiej. Niezależnie jak do tego podchodzicie,
fakt jest faktem – to znaczące w naszej historii wydarzenie, które prędzej czy później wpłynie na nasze życie. Jak wiecie, podwyżki niektórych produktów są nieuniknione, mam tylko gorącą nadzieję, że ominie to wszelaki soft, hardware oraz nie przyniesie wzrostu cen prasy growej. Będziemy trzymali rękę na pulsie i postaramy się niedługo przygotować Wam pewnego rodzaju relacje, z tego co się dzieje z cenami produktów, które tak bardzo nas interesują. To już nie będą przewidywania, a fakty. Bawcie się dobrze. W ten długi majowy Weekend, ciesząc się że mieszkacie w Polsce, odpalcie dziesięć razy tańszego, niż na zachodzie PAINKILLERA (którego recenzję oczywiście zamieścimy w kolejnym numerze) i przebijając tętnicę wroga osinowym kołkiem, odpoczywajcie spokojnie.

AVE
[Markinson] Galeria zdjeć z PGA
[Markinson] POZNAŃ GAME ARENA

[Xtense] Niezbędnik dosmana

[Fre] KAP ... KAP ...
[Kony] Polska Liga UT – wyniki

[AsCot] Origin systems- historia
(they won't create worlds anymore)

[???] Strony o diablo 2
[Gralo] Kurnik

[Gregorious] Środki lokomocji

[Keiran] Clone Wars
[Pshemooz] Death Star
[Pellaeon] Esej

[Veeroos] Legendy – Allister Brimble
[Veeroos] Shadow of the Beast 3 / Beast 3: Out of the Shadow