Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   47
       

Konrad "Kony" Kucharski


W lidze TDM jesteśmy po ósmej kolejce. W grupie pierwszej nadal w tabeli przewodzi klan rAiders of Apocalipse wyprzedzając Gangsters o 3 pkt. Te dwa klany są faworytami tej grupy i większość ludzi liczy na ich awans do finałów. Na trzeci miejscu na razie znajduje się klan Soldiers of Fortune ale ma tylko trzy punkty przewagi nad goniącą go Deltą. W grupie drugiej nastąpiły małe zmiany. W związku z nie zastosowaniem się do regulaminu dotychczasowy wicelider stracił cztery punkty i został przesunięty na 5 miejsce tej tabeli. Tym sposobem okazuje się że na awans ma szansę jeszcze aż 6 klanów i wszystko rozstrzygnie się zapewne w ostatnich 2-3 kolejkach. Na razie prowadzą chłopaki z klanu Loobleen, którzy mają 3 punkty przewagi nad klanem Gladiators. Następna kolejka już 23 kwietnia. A do końca pozostało już tylko 3 kolejki.W lidze insta Capture The Flag mamy już pierwszego finalistę. Jest nim ponownie klan Resurrection, który pokonał drugiego pretendenta do awansu klan Sith. Tym sposobem Sith może jeszcze nawet nie wejść na LAN ale o tym zadecyduje ostatnia kolejka. W dalszej części tabeli już tylko klan Delta może spróbować walczyć o awans. W pierwszej grupie jeszcze 6 klanów może awansować do dalszych rozgrywek. W górnej części tabeli jest straszny ścisk i w ostatniej kolejce wszystko może się jeszcze zdarzyć. :)

W lidze Capture The Flag na kolejkę przed końcem mamy już czterech finalistów. W grupie pierwszej awans wywalczyły ubiegłoroczni uczestnicy finałów klany Delta oraz Sith. Szanse na 3 miejsce mają jeszcze 3 klany przez co ostatnia kolejka szykuje się bardzo emocjonująco. W grupie drugiej natomiast do klanu Resurrection który awansował już kolejkę wcześniej dołączył klan rAiders of Apocalipse. O 3 miejsce biją się jeszcze dwa klany The Chosen oraz Gladiators. Z wielką niecierpliwością czekamy na ostatnia kolejkę która odbędzie się w drugim tygodniu maja.

Dokładne wyniki oraz tabele można jak zwykle obejrzeć na stronie ligowej. http://liga-misia.prv.pl .

Od dwóch tygodni istnieje reprezentacja Polski w UNREAL TORUNAMENT. Dzieli się ona na dwa tryby. Capture The Flag prowadzona przez Kony-ego (organizator ligi) oraz Tournament Dethmatch prowadzona przez fws. Reprezentacja CTF rozegrała już pierwszy mecz w lidze ClanBase gdzie uległa nieznacznie Holendrom. Na pierwszej mapie po ciężkim boju i chwili nie uwagi przegraliśmy 0-1 natomiast na mapie drugiej prowadziliśmy już 2-0 ale chyba niedoświadczenie oraz trema nie pozwoliły nam dotrzymać wyniku do końca i zanotowaliśmy remis. Patrząc na to że Holendrzy to mistrzowie CB z przed roku należy się cieszyć że tak dobrze nam poszło. Następny mecz już 19 kwietnia. Tym razem na naszym celowniku będzie Chorwacja.

Losy Reprezentacji można śledzić na stronie http://poland.unreal.pl

Na koniec chciałbym zakomunikować iż powstała strona dotycząca historii polskiej ligi w UNREAL TOURNAMENT. Wszystko co dotyczy ligi można obejrzeć pod tym linkiem. http://unrealleague.gamesnet.pl/historia_ligi.php

Przypominam również że poszukujemy nadal sponsorów na finały które odbędą się w Warszawie w pierwszym tygodniu sierpnia. Firmy zainteresowane współpraca proszone są o kontakt na numer komórkowy 504-670-363 oraz adres email: [email protected] .


Legenda:

Lp - Pozycja w lidze
Klan - Klan
M. - Ilosc Rozegranych meczy
Z. - Zwyciestwa
P. - Porazki
F.Z. - Fragi zdobyte przez klan
F.S. - Fragi stracone przez klan
+/- - Róznica pomiedzy flagami zdobytymi a staconymi
W. Walkowery
Pkt. - Punkty zdobyte


Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   47